Jednoduše
Univerzálně
Na klíč
y
Kusově
Spolehlivě

JUNyKS invisible

Unikátní produkt v síťové a počítačové bezpečnosti. Ve svém principu je to firewall, který není žádnou dnes běžnou a dostupnou natož pak snadnou metodou potencionálním útočníkem zjistitelný.
V případě, že tedy někdo povede útok na takto chráněný počítač či síť, nejenže nic netušíc útočí na JUNyKS invisible, ale přitom odpovědi v případě provozovaných chráněných služeb dostává přímo od nich. Pokud by tedy mělo dojít k proniknutí do sítě, je třeba překonat o jednu překážku více a navíc překážku, která z pohledu útočníka neexistuje.
Další výhodou je možnost začlenění tohoto systému do již existující počítačové sítě bez nutnosti její rekonfigurace. JUNyKS invisible se z jejího hlediska bude chovat jako obyčejná spojka, jeho projevy budou znatelné až v případě filtrování datového toku a plnění jeho bezpečnostní funkce především vůči útočníkům zvenčí.
Z hlediska bezpečnosti potřebuje tento systém stejně jako každý jiný pravidelný dohled a systémovou údržbu, kterou si lze u nás též objednat.
JUNyKS invisible lze nainstalovat na PC kompatibilní počítače. Námi dodávané varianty včetně hardware jsou postaveny plně na značkové technologii od firmy Intel.
Kromě role firewallu může tento systém také plnit navíc i roli dohledu nad funkčností celé k němu připojené sítě.
Další možností krom zabezpečení sítě je také kontrola rychlosti připojení a případné nastavení priorit jednotlivých Internetových komunikačních kanálů, tedy například vyzvednout on-line prohlížení WWW stránek a potlačit naopak rychlost příjmu a odesílání pošty.