Jednoduše
Univerzálně
Na klíč
y
Kusově
Spolehlivě

JUNyKS i.serv

Internetový či Intranetový server založený na volně šiřitelném unixovém operačním systému Linux případně OpenBSD, FreeBSD či NetBSD dle požadavků zákazníka.
Jeho možnosti jsou nepřeberné, počínaje jednoduchým poštovním serverem pro příjem elektronické pošty z Internetu i v rámci firmy, pokračuje přes WWW a FTP servery, server pro Internet news diskuzní skupiny či SQL server.
To vše a mnohem více může nabídnout libovolný z jmenovaných unixových operečních systémů, dokonce i vše v jednom. Záleží pouze na požadavcích stran výkonu, bezpečnosti, datovém toku a dalších parametrech.
Lze tak vytvářet kompletní vnitrofiremní komunikační a informační systém s adresářovou službou, datovým skladem, vývojovým prostředím, nač si jen vzpomenete.
Systém je vhodný i pro použití jako Internetový server pro obsáhlejší firemní prezentaci s individuálními požadavky na správu, nastavení a bezpečnost, jaké nejsou dnešní webhostingové systémy schopny nabídnout.
Krom zákaznické instalace, konfigurace a případné dodávky hardware jsme schopni zajistit i dohled, servis, poradenství a růst systému na základě zákazníkových požadavků současných, či budoucích.
Systém může být snadno i kancelářským počítačem nabízejícím veškerý dnes známý komfort stanic s operačním systémem Windows a komunikujícím i přímo v českém jazyce. Je zaručena kompatibilita textových dokumentů, tabulek, prezentací s formátem Microsoft Office, poštovní program, Internetový prohlížeč a další kancelářské aplikace. To vše v ceně základní instalace bez dodatečných poplatků za licence jako u komerčních systémů.
Ještě váháte? Již v několika zemích a to i v rámci Evropské Unie je znát trend ústupu produktů firmy Microsoft a jejich nahrazování právě volně šiřitelnými variantami.